Emily Blunt öpüşme sahneleri hakkında konuştu: ‘Kusmak istedim’


Howard Stern’in radyo programına konuk olan Blunt, bazı öpüşme sahnelerinden sonra rahatsızlık hissettiğini itiraf etti.

Blunt, “Nefret etmedim ama kesinlikle keyif almadım,” diyerek, kimya yakalamanın zorluklarından bahsetti. Ayrıca, bu tür sahnelerde rahat hissetmek için rol arkadaşlarıyla kimya oluşturma çabalarını anlattı.

Blunt, “Herkeste sevdiğim bir şey bulmam gerektiğini düşünüyorum. Tek bir şey bile olsa, bu bir gülümseme ya da kibar bir davranış olabilir,” dedi. Hollywood yıldızı, bazı rol arkadaşlarıyla öpüştükten sonra kusmak istediğini söyledi.

Emily Blunt ayrıca Christopher Nolan’ın ‘Oppenheimer’ filminde gösterdiği performansla ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar adaylığı elde etti.

Blunt, filmdeki rolüyle hem eleştirmenlerin hem de seyircilerin beğenisini kazandı.

John Krasinski ile 14 yıldır evli olan Blunt, öpüşme teknikleri üzerinde de konuştu: “Kimya çok tuhaf bir şey; bu şişeleyip alamayacağınız veya satamayacağınız ruhani bir şey.”

“Oradadır veya değildir. Nasıl büyüleyeceğinizi biliyorsunuz, ancak birisiyle doğal bir yakınlığınız olduğunda bu daha kolay oluyor,” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x